راهنمای تهیه پوستر کنگره بین المللی ترومبوز و هموستاز ایران

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۳/۲۰ | 

باتوجه به حجم بسیار زیاد مقالات ارسال شده به دبیرخانه کنگره و عدم امکان ارائه آنها به صورت سخنرانی، عمده مقالات در قالب پوستر و در زمان‌های معین ارائه می‌گردند که برنامه زمانبندی آن به زودی از طریق سایت کنگره اعلام خواهد شد. در این کنگره تلاش است که پوسترها به نحوی تهیه و ارایه گردند که شرکت کنندگان در زمان‌های تعیین شده و کوتاه به راحتی بتوانند موضوعات مورد علاقه خود را مورد مطالعه قرار دهند.

این راهنما به ‌منظور یکسان‌سازی پوسترهای کنگره تهیه شده است تا پوستر مقالات با طرحی یکسان و کاملاً هماهنگ تهیه و تایپ شوند. (رنگ‌بندی، جانمایی مطالب، عناوین، فونت و سایز مطالب و ...) توجه شود که فرمت ظاهری این راهنما و نگارش آن منطبق با دستورالعمل مورد قبول کنگره است.

* پوسترها برحسب شماره پوستر (شماره پانل)های ارائه شده از سوی همایش بصورت عمودی و در ابعاد حدودی 105 ×70 سانتی متر و چکیده آن به زبان انگلیسی و یا فارسی (مطابق زبان نگارش مقاله) به گونه‌ای تهیه شوند که مشاهده و مطالعه مطالب آن در حالت افقی از سهولت ممکن برخوردار باشد.

* ضروری است عنوان کنکره و لوگوهای بالای پوستر حفظ شود و تغییر نکند. سایر زیباسازی‌ها در متن به شرط رعایت ساختار پیشنهادی زیر آزاد است.

* جهت سهولت کار می‌توانید الگوی پوستر کنگره را از لینک زیر دانلود کرده و مطالب مقاله خود را در آن کپی نمایید.

دانلود الگوی انگلیسی پوستر کنگره بین المللی ترومبوز و هموستاز ایران

دانلود الگوی فارسی پوستر کنگره بین المللی ترومبوز و هموستاز ایران

راهنمای تهیه پوستر کنگره بین المللی ترومبوز و هموستاز ایران

روش تهیه پوستر

* پوستر مقالات باید به زبان انگلیسی و با قلمTimes New Roman و با نرم افزار مایکروسافت پاورپوینت (نسخه 2007 به بعد) تهیه گردد.

* قرار گرفتن آرم همایش مطابق با الگوی ارایه شده در پوستر الزامی است.

* پوستر باید دارای عنوان مشخص (همان عنوان مقاله ارسال شده به کنگره) باشد که در کادر بالای پوستر و در زیر آرم کنگره  با فونت Times new Roman و با اندازه 50 و Bold، به صورت "Centered " قرار گیرد.

* در زیر عنوان مقاله با یک خط فاصله و با اندازه کوچکتر ( اندازه42 و Bold) نام نویسندگان ذکر گردد.( دقت داشته باشید که در زیر نام ارائه دهنده مقاله خط و در بالای نام نویسنده مسئول ستاره گذاشته شود.)

* در خط جداگانه بعدی نشانی دانشگاه یا موسسه محل انجام تحقیق با اندازه 38 نوشته شود.

* در خط بعد آدرس ایمیل نویسنده مسئول با اندازه 38 تایپ گردد.

* عناوین بخش ها با اندازه 40و Bold و متن اصلی مقاله شامل چکیده، مقدمه، ، روش ها و نتایج و جمع بندی با اندازه 28 و منابع با اندازه 24 نوشته شود و به صورت "Justify " تنظیم گردد.

* شکل‌ها، نمودارها و جداول بنا به سلیقه ارائه دهنده به نحوی تنظیم شود که حداقل از فاصله یک‌متری قابل رویت و خواندن باشد.

* انتظار می‌رود به منظور جاذبه بیشتر از طرح، تصویر و اشکال ابداعی و جهت چاپ پوستر از کاغذ نوع مقوایی (ساده، مات یا گلاسه به دلخواه) استفاده شود و از نوشتن مطالب زیاد و تهیه پوستر در اندازه‌هایی غیر از اندازه بیان شده جدا" خودداری گردد.

* قرار دادن تصویر پس زمینه برای پوستر به شرطی که الگوی اصلی پوستر تغییر نیابد بلامانع است.

فونت Times new Roman

سایز

عنوان مقاله

50

نام نویسنده

42

آدرس نویسندگان و ایمیل

38

متن اصلی

28

عنواین در متن

40

منابع

24

برای کیفیت بهتر پوستر پیشنهاد می‌گردد که فایل پوستر تا قبل از شروع کنفرانس طبق الگوی اعلام شده آماده و با فرمت pdf ذخیره و چاپ گردد.

امید است که این کنگره بتواند با دستاوردهای خود گامی موثر در پیشبرد اهداف علمی کشورمان ایران ایفا نماید و شرکت کنندگان محترم لحظات خوشی را در این کنگره داشته باشند.کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 1641 بار   |   دفعات چاپ: 129 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کنگره بین المللی ترومبوز و هموستاز ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2015 All Rights Reserved | International Congress on Thrombosis and Hemostasis of Iran

Designed & Developed by : Yektaweb